info@isierrezistans.com (0212) 640 87 58 08:00 - 18:00

İletişim

Plaka Rezistans Ürünleri

Plaka rezistans modelleri çoğunlukla kalıpları ve presleri ısıtmak için kullanılır.Plastik, kauçuk ve ambalaj endüstrilerinde en popüler rezistans türüdür. Plakalı ısıtıcılar endüstriyel ısıtma sistemlerinde (otomotiv aksesuarları sanayi, kauçuk kesim kalıpları, tekstil makinaları, CE enjeksiyon kalıplama makinaları) oluşabilecek problemlerin üstesinden kolaylıkla gelebilen ve en son yüksek verimli teknoloji ile özel olarak üretilmiş rezistanslardır.

Plaka Rezistansların bağlantıları, kablo çıkışlı, vidalı, statik klemens veya fişli olarak yapılır. Plastik enjeksiyon ve kalıp ısıtma gibi alanlarda cm² 3,5 watta kadar yapılan plaka ısıtıcılar, istenilen ölçülerde ve değerlerde siparişe göre imal edilir. Daha yüksek watt isteyenler için seramik plaka rezistanslar cm² 6 watta kadar çıkabildiğinden daha verimlidir. İsteğe bağlı olarak saç muhafaza kaplanır. 

Plaka Rezistans çeşitleri ısı sistemlerinde çokça tercih edilen bir rezistans türüdür. Otomotiv-yan sanayi, kauçuk kesim kalıpları, tekstil alanı enjeksiyon makinaları ve daha birçok farklı sektörde plaka rezistansları tercih edilebilmektedir. Makinelerde meydana gelebilecek sorunlara çözüm üretebilecek kalitedeki Plaka Rezistanslarımız, yüksek verimli krom nikel tellerden ve paslanmaz, bakır levhalardan üretilebilmektedir.  

Plaka Rezistans modelleri endüstriyel ısı sistemlerinde çokça tercih edilen bir rezistans türüdür. Otomotiv-yan sanayi, kauçuk kesim kalıpları, tekstil alanı enjeksiyon makinaları ve daha birçok farklı sektörde plaka rezistansları tercih edilebilmektedir. Makinelerde meydana gelebilecek sorunlara çözüm üretebilecek kalitedeki Plaka Rezistanslarımız, yüksek verimli krom nikel tellerden ve paslanmaz, bakır levhalardan üretilebilmektedir. 

Plaka Tip Rezistanslarda, temel Prensip Plaka Tip Rezistansın her iki yüzeyinde oluşan ısıyı kusursuz transfer edebilmesi ve ısıyı üzerinde biriktirmemesidir. Isı birikimini engellemek için genelde rezistansların yüzeyinde baskı sacı kullanılmaktadır. 

Mika yalıtımlı ısıtıcılar gibi yüksek sıcaklık derecelerine dayanıklılık gösterebilen ürünlerin üzerine nikel-krom tel sarıldıktan sonra pirinç veya bakır levha sac kaplanarak üretimi başlatılır. Bağlantılar kablo çıkışlı, vidalı, statik klemensli veya fişli olarak üretilebilmektedir.

Call Now ButtonBilgi Alın!