info@isierrezistans.com (0212) 640 87 58 08:00 - 18:00

İletişim

About Image
10+ Yıllık Tecrübe

Isıer Rezistans

Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun endüstriyel rezistans çözümleri üreten, müşterisine en kaliteli hizmeti sağlamayı kendisine ilke edinen , kendisini tercih edenlere değer oluşturmayı ilke edinmiş ve sadece müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızla değişen teknolojiyi takip ederek gelecekteki olası değişimleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan Isıer Rezistans; satışını gerçekleştirdiği rezistans ve ısı kontrol cihazları ile sektöründe hızla zirveye yürümektedir. 

Geniş ürün yelpazesi ile uygun maliyetli çözümler üreten Isıer Rezistans, müşteri memnuniyetini, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir. 

Güçlü mühendislik altyapısı ve yenilikçi ruhu ile sektöründe birçok ilkini gerçekleştiren firmamız yurt içinde ve yurt dışında son teknoloji ürünleri ile projelere değer katmaya devam etmektedir. 

Üreticisi ve ithalatçısı olduğu yüksek kaliteli tüm ürünlerini müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar ve zamanında teslimat prensipleriyle müşterilerine sunan, kurulduğu ilk günden bugüne sürekli kendini yenileyerek büyüyen Isıer Rezistans, Türkiye ve dünya genelindeki müşterilerine kusursuz hizmet sunmaya devam edecektir. 

 

Isıer Rezistans Tanıtım Filmi

Isıer Rezistans, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle birlikte sektöründe güçlü adımlarla ilerlemekte ve kurumsal değerlerini korumaktadır.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Isıer Rezistans, güçlü mühendislik altyapısı, Ar-Ge çalışmaları ve dijital kontrol sistemi ile sektöründe birçok ilki başarmıştır.

Türkiye’nin en büyük rezistans üreticisi olarak özel ve seri üretim ürünleriyle ön plana çıkan Isıer Rezistans, yüksek kaliteli ürünleriyle güvenilirlik ve dayanıklılığı bir araya getirerek her projeye uygun özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. 

Yurt içinde ve yurt dışında son teknoloji ürünleri ile projelere değer katmaya devam eden Isıer Rezistans, uzman kadrosu ve sürekli inovasyon anlayışı ile yeni teknolojilerle donatılmış fabrikasında kaliteli ürünlerini üretmeye devam etmektedir.

Isıer Rezistans

Endüstriyel Rezistans Çözümleri

Misyonumuz

İleri teknikleri ve son teknolojileri kullanarak ve Ar-Ge çalışmalarımızı sürekli arttırarak; dünya pazarlarında kabul gören en yüksek standartlara sahip kaliteli ürünlerimizle uluslar arası bir marka olmak.

Vizyonumuz

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle kurumsal değerlerimizi koruyarak rekabet ortamında da en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri yeni teknolojilerle donatılmış tesisimizde, tecrübeli ve çalışanlarımız ile birlikte ülkesine ve değer katan, sektöründe takip edilen firma olabilmektir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

Counter #i

540+

Ürün Portföyü

Counter #i

56+

Çözüm Ortağı

Counter #i

580+

Memnun Müşteri

Neden Isıer Rezistans?

Türkiye'nin En Büyük Rezistans Üreticisi

Güçlü mühendislik altyapısı ve yenilikçi ruhu ile sektöründe birçok ilkini gerçekleştiren firmamız yurt içinde ve yurt dışında son teknoloji ürünleri ile projelere değer katmaya devam etmektedir.

Fact #1

Farklı üretim alanları için, geniş ürün yelpazesi ile etkili çözümler üretiyoruz.

Fact #2

Güçlü mühendislik altyapımız ile projelere değer katıyoruz.

Isıer Rezistans

Nasıl Çalışıyoruz?

Dijital Kontrol Sistemi

Teknolojinin tüm yeniliklerini yakından takip ederek, rezistans üretimlerimizde testlerinden, çalışma performans derecelendirmesine kadar en ince ayrıntıyı detaylı veri taramasından geçiriyoruz.

Move Icon

Özel Üretim

İhtiyacı olduğunuz rezistansların şekli, boyu veya değerlerinin hiçbir önemi yoktur. Arzu ettiğiniz tüm rezistans tipleri, istemiş olduğunuz ölçü ve boylara göre üretim yapılmaktadır.

Move Icon

Isıtıcı Çözümleri

Var olan projelerinizi ya da geliştirmeye açık yeni projelerinize teknik personellerimiz ile doğru çözümler oluşturmanıza olanak sağladığımız gibi, farklı ve tasarruflu çözüm önerileri ile projelerinize ışık tutuyoruz.

Call Now ButtonBilgi Alın!